Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00+48 13 43 431 22nzozdar-med@wp.plBrzozów,ul Rynek 6A


Dołącz do nas

Misja Dar-Med


Celem, a zarazem główną misją naszego ośrodka, jest stosowanie oraz rozpowszechnianie kompleksowej opieki lekarskiej w domu osoby potrzebującej. Istotą tego działania jest nie tylko bezpośrednia pomoc wykwalifikowanego personelu medycznego, ale także innych środowisk, które w istotny sposób wpływają na poprawę jakości życia  człowieka. Współpraca z psychologiem, oraz rehabilitantem jest wyrazem naszego dążenia do traktowania  każdego pacjenta  indywidualnie i z pełną świadomością jego potrzeb.
Nasze usługi świadczymy osobom, które ze względu na rodzaj dolegliwości i przewlekłość choroby nie mogą być leczone ambulatoryjnie, a wymagają stałej opieki.  Zatem nasza misja skupia się przede wszystkim wokół medycyny paliatywnej.Medycyna paliatywna  to dział medycyny, a także specjalność lekarska, która obejmuje opiekę nad nieuleczalnie chorymi w okresie terminalnym śmiertelnej choroby. Celem działań medycyny paliatywnej nie jest zatrzymanie procesu chorobowego czy jego wyleczenie, ale poprawienie jakości życia osób w tej fazie choroby poprzez:

  • złagodzenie objawów choroby
  • eliminowanie bólu
  • wsparcie psychiczne i duchowe chorego i jego najbliższych

Każdy rodzaj działalności leczniczej odnosi najlepszy skutek, jeśli pacjent czuje się bezpiecznie, znajduje się w przyjaznym miejscu, jest otoczony przez najbliższych troską i miłością. Misją naszej placówki jest zatem zapewnienie kompleksowej opieki medycznej o jakości porównywalnej ze szpitalną, bez naruszania środowiska domowego, w którym pacjent przebywa.

Copyright by BoldThemes 2019. All rights reserved.